м. Васильків, вул. Київська, 97-А



Гостем рубрики #interview_aquafarm у листопаді став шеф та керуючий закладу «Рибне місце» - Денис Кан!

У шефа корейське прізвище, хоча він ніколи не був у Кореї. Зізнається, не планував бути кулінаром, але зараз гастрономія є невід’ємною частиною життя Дениса. Найцікавіше те, що він має українське ім’я та корейське прізвище. Хоча, переконує – ніколи в Кореї не був. ”Батько в другому поколінні кореєць, тому його звуть Ігор, а мама – українка, вони познайомилися в Україні, а потім переїхали на його батьківщину”, – розповідає шеф-кухар Денис Кан.


Ми розпитали Дениса про його життєвий і професійний шлях. З чого все починалося, читайте у бліц-інтерв’ю.


- Денис, з чого почалася ваша кар'єра на кухні і в яких проєктах ви були зайняті до «Рибне місце?
Мое ім’я Денис Ігорович Кан. 13 років тяжкої роботи і витримки по містах України та Росії. В даний момент сміливо можу назвати себе ресторатором. Перший ресторан в який я потрапив — був ресторан "СенСуЯкі" (японська кухня), у місті Дніпро. Прийшов я туди на посаду помічника кухаря в 2007 році. І вже через 3 роки подав своє перше меню (суші). Роки йшли, я міняв заклади і ставив все нові меню и навчався менеджменту. За моїм досвідом до мене почали звертатися знайомі для оновлення меню, аудиту закладу та плану розвитку. Зрештою, роки йшли, а я все набирався більше знань і вивчав все більше різновидів кухонь. Навіть із моєю нетиповою зовнішністю я був шеф-кухарем ресторану сучасної української кухні і мої страви були у топі продажу. І врешті-решт, я виріс і почав шукати інвестора для закладів служби доставки та чорноморської кухні. Мій перший проєкт з нуля — «Бістро Тюлька» в місті Вишгород. Цей заклад із початку відкриття захопив сердця мешканців міста. А зараз я також з нуля відкриваю заклад «Рибне Місце» у місті Кривий ріг. З неймовірною атмосферою та смачною їжею.

- Чи стежите ви за гастрономічними трендами? Наскільки це для вас важливо?
Україна не стоїть на місці і гастрономія зростає зі швидкістю світла в усіх на очах і дуже важливо йти з нею «крок у крок».

- Кухні яких країн і які інгредієнти вас найбільше надихають?
В моєму випадку, я роблю акцент на локальні продукти у поєднанні з іноземними технологіями приготування та нестандартними спеціями. Я навчився компонувати чорноморську рибу і соуси Азії, такий авторський мікс не зустріти у інших закладах.

- Не раз чула від кухарів, що українські гості більш вимогливі, ніж іноземці. Ви з цим згодні?
Авжеж українці більш вимогливі до їжі, адже змалку ми всі звикли їсти неймовірно смачні локальні продукти, які дарує українська земля. Тому в Україні більш старанніше треба готуватися для прийому гостя.

- Які у вас плани на найближче майбутнє?
В майбутнє я дивлюся з піднятою головою, а що саме буду втілювати у життя — слідкуй за моїм інстаграм ;)

Ознайомтесь із наступним інтерв'ю з шефом Владом Бавровським
Ознайомтесь із попереднім інтерв'ю з шефом Богданом Лазоренко

Шеф Денис Кан