м. Васильків, вул. Київська, 97-А
Як замовити?

Ми приймаємо замовлення з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00

Поштоюdelivery@aquafarm.com.ua

За телефоном +38 (067) 642 75 87
(04571) 92-40-8

Через сайт Заповніть форму замовлення та дотримуйтесь інструкцій

Розповімо про 5 важливих моментів, які переконають вас, що купити рибу потрібно саме в нашому інтернет магазині AQUAFARM:
1. Ми категорично не використовуємо антибіотики, стимулятори росту і гормони.
2. М’ясо риби не містить патогенних бактерій, паразитів, радіонуклідів, та інших шкідливих речовин, які могли б становити небезпеку для людини - адже система, де вирощується риба - замкнена. Тому, обираючи наш продукт, Ви можете бути впевнені, що купуєте здорову та корису рибу.
3. Мальок риби імпортується з Нідерландів. При вирощуванні риби нами використовуються тільки сертифіковані корма (Данія і Франція), що дає можливість забезпечити контроль за здоров’ям риби, простежуваність, відповідність та відповідальність на всіх етапах виробництва.
4. Власна коптильня AQUAFARM створює справжні українські рибні спеціалітети преміум якості. Ми категорично не використовуємо барвники та ароматизатори. Для приготування риби ми використовуємо щеп фруктових та твердолистяних дерев. Щеп яблуні, груші, вишні, надає неповторний аромат і підкреслює ніжний смак риби. Важливу роль відіграють не тільки смакові якості, але і колір копченої риби. Апетитний відтінок рибі надає щеп вільхи.
5. AQUAFARM - виробник якісної охолодженої та клпченої риби. Ми знаходимось у місті Васильків, що дозволяє доствляти виключно свіжу охолоджену рибу у магазини та найкращі ресторани міста Києва.
Зробити правильний вибір, обрати якісну рибу - просто!
Замовляйте продукцію торгових марок, які заслуговують на довіру. Компанія AQUAFARM пропонує мармурового сома і тилапію, вирощених в системі аквапоніки вперше в Україні. Свіжа риба від виробника AQUAFARM - винятковий смак і користь на вашому столі.