м. Васильків, вул. Київська, 97-А

Сом мармуровий
(вага: 2000-3000 г)

Немає в наявності. ТУ У10.2-40894036-001:2018

1. Смачне та ніжне м’ясо мармурового сома характеризується відсутністю луски, кісток, не викликає алергії і рекомендоване в якості дитячого харчування.

2. У порівнянні з канальним, мармуровий сом не має запаху тини, є менш жирним і є ідеальним продуктом для тих людей, яким не рекомендоване споживання м'яса за медичними показаннями.

3. У мармурового сома в кілька разів більше амінокислот, ніж, наприклад, у скумбрії. На 100 грамів м'яса доводиться добова норма жирних кислот омега 3.

4. М’ясо сома відноситься до антиоксидантів. Наявність антиоксидантів у щоденному раціоні допомагає зберегти рівновагу в організмі, поліпшіти стан шкіри, слизової оболонки, травної та нервової системи.


Сом містить ряд мікроелементів, які покращують діяльність органів травлення та підтримують функціонування центральної нервової системи в цілому.

Такими елементами є: кальцій, калій, натрій, фосфор, марганець, залізо, йод, хром, марганець. Фосфор позитивно впливає на кісткову систему і зміцнює волосся і нігті. Білок, яким багатий сом, має в складі амінокислоти, незамінні для обмінного процесу.

Також у м'ясі мармурового сома представлено цілий комплекс вітамінів: A, B1, B2, B6, B9, C, E, PP. Вітамін А, наприклад, забезпечує гостроту зору і перешкоджає виникненню захворювань очей.

Завдяки всім цим властивостям м'ясо сома приносить величезну користь жінкам, які очікують появи дитини на світ; дітям, а також людям, організм яких ослаблений. Вживання м'яса сома сприяє зміцненню організму і відновленню важливих життєвих сил.

Як замовити?

Ми приймаємо замовлення з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00

Поштоюdelivery@aquafarm.com.ua

За телефоном +38 (067) 642 75 87
(04571) 92-40-8

Через сайт Заповніть форму замовлення та дотримуйтесь інструкцій