м. Васильків, вул. Київська, 97-А



У вересні ми мали нагоду поспілкуватись з шеф-кухарем - Денисом Рева. За гастрономічними враженнями, ідеальними стравами і бездоганним підбором продуктів - все до нього.

У рамках проекту interviewAQUAFARM ми поспілкувалися з Денисом та записали найцікавіше ;)


1. Що для вас гастрономія? Коли ви вирішили стати кулінаром?


Для меня гастрономія — це наука на грані з мистецтвом, коли поєднується культура, тренди та тенденції часу в страві! Мені зараз подобається, що страви стають простішими та від цього не менш цікавими, як і самі заклади. Не скажу що професія кулінара — це вибір, який я зробив ще в дитинстві ... все почалося з навчання в Університеті на харчового технолога. Потім я працював кухарем на гарячих процесах... і саме тоді, я зрозумів, що мені подобається сама концепція створення страв і хочу бути причетним до процесу від самого початку і до кінцевого результату. Я зрозумів, вже будучи на кухні, що в мене є своє бачення страв, поєднання інгрідієнтів, поєднання кольорів на тарілці і якою страва повинна потрапити вже на стіл гостя.


2. Ресторан це не тільки самореалізація а і гарт характеру? Зо в роботі подобається найбільше?


Робота на кухні ресторану — це самореалізація як професіонала, можливість реалізувати свій потенціал на максимум і стимул створювати щось нове. В цій професії ти постійно себе розвиваєш. Звісно, ресторан — це гарт характеру! З цим важко не погодитись!) Робота на кухні і справді пекельна, вона загартовує, вчить працювати в команді, видавати якісний результат постійно, адже від кожного залежить кінцевий результат! А робота шеф-кулінара — це ще робота non-stop, адже навіть якщо Я не на кухні, то завжди на зв’язку із командою! Але якщо знаєш «навіщо» можливо винести будь яке « як».


Як би банально це не було, але в роботі подобається сама робота! Я отримую велике задоволення коли створюю страву і вона дивує гостей ресторану і вони отримують нові класні емоціі. Взагалі робота кулінара цікава тим, що ти бачиш результат відразу. Ця робота наповнена сенсом і кожен в ній знайде свій. Для мене в першу чергу — це задоволення та постійний ріст.


3. Что є конкуренція між шефами?


Вважаю, що конкуренція є в будь якій сфері! Але в нас вона дуже здорова та адекватна! Це та конкуренція, яка допомагає і мотивує до розвитку. Для кожного в цій сфері знайдеться своє місце, якщо працювати наполегливо, багато вчитися, нести відповідальність за свої дії та за результат... Тоді все точно вийде. Адже кулінарія — це і творчість також, у кожного своє бачення гастрономії та того, якою повинна бути страва, робота кухні та закладу вцілому.

4. Що для вас важливіше в страві : складні поєднання інгрредієнтів чи декор?


Однозначно — поєднання інгредієнтів. Тому практикую метод фудпейрингу, який мені дуже подобається. Це коли, здавалося б на перший погляд, інгредієнти абсолютно різні і вони поєднуються в шось нове і не схоже ні на що. Відчуваєш себе так, наче створюєш новий шедевр від якого отримують задоволення гості закладу. Але звісно і декор страви має вагоме значення, адже хто захоче замовити і їсти страву, яка не приваблива зовні. Є така теорія навіть, що коли нам подобається як виглядає страва, з якого посуду ми їмо також впливає на сприйняття смаку та збільшенню задоволення від прийому їжі.


5. Ваше хобі?

Я — той випадок, коли хобі стало роботою. А загалом в вільний час, коли він є, а його дуже мало в роботі шеф - кулінара. Я проводжу з рідними та близькими людьми, люблю відпочинок на природі, збирати гриби в лісі в сезон. Та просто відпочивати, дивлячись фільми та стендап.

Ознайомтесь із попереднім інтерв'ю з шефом Олександром Лукашовим
Ознайомтесь із наступним інтерв'ю з шефом Андрієм Кімом