м. Васильків, вул. Київська, 97-А

Alexei Miller chefОлексій Міллер - бренд шеф ресторанів "Holy Burger" та "Хлебный".
За гастрономічними враженнями, ідеальними стравами і бездоганним підбором продуктів - все
до нього☺


У рамках проекту interviewAQUAFARM ми поспілкувалися з Олексієм та записали найцікавіше ;)


 1. З чого почалась ваша професійна кар`єра у світі гастрономії?
  Я спадкоємний кухар. Моя бабуся була головним технологом міста Чернівці. А батьків двоюрідний брат - шеф-кухарем на Ялтинських дачах членів Політбюро.
  Ще змалечку я багато часу проводив на кухні, спостерігаючи за тим, як бабуся робила ревізії. Мама в ті часи вчилася, а я із задоволенням потрапляв за лаштунки кухні. Так я і перейняв хист і цікавість до кулінарії. З дитинства знав чим хочу займатись і питань про напрямок кар'єри не було.

 2. Які українські продукти стали відкриттям для вас?
  Мочені яблука - забутий продукт, який тимчасово пропав з кулінарного обрію. Зовсім нещодавно вони стали для мене відкриттям. Зараз трендово називати їх «ферментованими яблуками», але це не змінює суті. Адже нове - це дещо забуте, в даному випадку, автентичне. У Київській Русі здавна замочували капусту і яблука. Назв і рецептів багато, один із них: «Бочкові яблука. Старокиївський рецепт». Ця фішка мені дуже сподобалася.
  Також сезон українскої спаржі не залишив мене байдужим.
  Ну і, звичайно ж, копчений сом AQUAFARM став для мене відкриттям.

 3. Для шеф-кухара що важливіше – великий досвід чи талант?
  Це союз досвіду і таланту. Без досвіду не можливо бути професіоналом. І, разом з тим, шеф кухар - це не просто штатна одиниця з талантом.
  Це, в першу чергу, організатор, грамотний менеджер. У цій справі важливо мати і талант і досвід, щоб вміти правильно організувати процеси. Потрібно мати лідерські якості і бути трішки психологом, щоб команда працювала згуртовано і якісно, але при цьому, щоб кожен відчував себе комфортно. Якщо колектив тебе не сприймає, складно організувати процеси, яким би геніальним кулінаром ти не був.
 4. Що вам як професіоналу доставляє найбільше задоволення?
  Найбільше задоволення отримувати класні відгуки від гостей, на кшталт: «О Боже,це було чудово» :) Ми для цього і працюємо, щоб гості були завжди задоволені і знаходили нашу їжу не якоюсь другорядною, а унікальною. Коли до тебе приходять на конкретну страву, на щось неповторне - це не може не приносити радість.

 5. Чи є у Вас, як у шефа улюблені страви?
  Особисто мені, найбільше смакує звичайна смажена картопля. Також люблю гречку з білими грибами і коріннями (морква і селера). Щодо професійної сфери - бургери в один день, в інший - томлена бараняча гомілка за класичним французьским рецептом. Із українскької кухні - борщ, зварений на волових хвостах. Це може бути і томлена щока, або классно приготований скрамбл з креветками.

Ознайомтесь із попереднім інтерв'ю з шефом Денисом Подобєдом
Ознайомтесь із наступним новим інтерв'ю з шефом Костянтином Черненко