Ромен міні

Ціна: 30 грн./шт.

Ромен/Романо — друг Цезаря та гамбургера.

Цей салат відмінно поєднується з йогуртовими заправками. Має трохи терпкий, солодкавий смак. Вважається одним із найдавніших.

У давнину романо використовувався медиками виключно у лікарських цілях. Ромен дуже корисний за рахунок високого вмісту натрію, який підвищує рівень гемоглобіну у крові, а також чудово регулює водний обмін. Саме цей салат кладуть у класичний Цезар, саме його листочки ми знаходимо у гамбургері. Салат романо відмінно підходить для приготуванння овочевих страв та вітамінних салатів. Добре поєднується з м’ясом і рибою.

Салат Ромен містить вітаміни групи В, А, С, Е, К, РР, залізо, кальцій, калій, магній, селен, природні амінокислоти, незамінні для організму людини.

Натрію в салаті Ромен на 60% більше, ніж калію, що є важливим фактором при деяких дієтах.

Салат Ромен нормалізує роботу серцево-судинної системи, рівень гемоглобіну, тиск, зменшує відкладення солей. Харчові волокна, які містяться в салаті Ромен, запобігають хворобам серця і судин. Зелені салати допомагають нормалізації травлення, обміну речовин та сприяють розщепленню жирів.. Вони малокалорійні, тому є відмінним продуктом для дієт та розвантажувальних днів.

Як замовити?

Ми приймаємо замовлення з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00

Поштоюdelivery@aquafarm.com.ua

За телефоном +38 (067) 642 75 87
(04571) 92-40-8

Через сайт Заповніть форму замовлення та дотримуйтесь інструкцій