м. Васильків, вул. Київська, 97-А

Тривалі свята порушують здоровий режим – харчування перестає бути збалансованим, збивається режим сну, активність різко знижується. Переїдання впливають на самопочуття, продуктивність і здоров’я.

Щоб схуднути після пишних великодніх застіль, зовсім необов'язково сідати на жорстку дієту. Більш того: такі «гойдання раціону» боляче б'ють по організму.

Кращий спосіб схуднути після Пасхи - це сісти на "дієту" на основі п'ятиразового харчування.
Правда, харчуватися потрібно за певною схемою:

Перший сніданок: будь-яка каша з сиром (творог). Порція невелика, але і не дуже маленька - так, щоб приблизно 3 години не згадувати про їжу.

Другий сніданок: приблизно о 11:00 (за умови підйому о 6.30 і першого сніданку близько 7 години ранку): чай з сиром або йогурт, іноді фрукти.

Обід: салат зі свіжих або морожених овочів, приготованих на пару (250-300 г) з додаванням рослинної олії, риба (приготована на пару). Овочі допомагають організму засвоювати білок, а також інші необхідні елементи. М'ясо з хлібом під забороною: фетінові з'єднання, які містяться в борошняних продуктах, заважають легкому засвоюванню їжі.

Легкий перекус (при необхідності): йогурт, горіхи (в невеликій кількості).

Вечеря: «легка їжа» - наприклад, гречана каша з вареними овочами або овочеве рагу, приготоване в духовій шафі з невеликою кількістю рослинного масла. Замість гарніру (каші) два-три рази на тиждень допустимі пара яєць або невелика порція печінки.

Таким чином, сумарна енергетична цінність всіх страв на день не перевищує 1500-2000 ккал (критичний добовий мінімум, необхідний жіночому організму, становить 1200 ккал).

І останнє: пам'ятаєте, що їжа повинна приносити задоволення!

Усім здоров‘я!

#AQUAFARM_здорово!