Фрізе

Ціна: 30 грн./шт.

У будь-якому міксі салатного листя обов'язково знайдеться фрізе. Він добре поєднується з іншими салатами, відтіняючи їх смак і додаючи пікантну гірчинку. Традиційно фрізе прийнято поєднувати з рибою і морепродуктами, але він є також чудовим компаньйоном для м'яса, сирів і цитрусових.


Салат фрізе має ряд корисних властивостей:

Речовина інтибін, яка виробляється в салаті фрізе при вирощуванні, стимулює травлення. Завдяки своїй малокалорійності фрізе проклав собі дорогу в усі дієти і його із задоволенням використовують всі, хто стежить за здоров'ям та вагою.

Як і інші салати, фрізе знижує ризик виникнення інфекцій, пом'якшує негативний вплив електромагнітних випромінювань, радіоактивних хвиль і забруднень навколишнього середовища. Регулярно вживаючи листя салату, можна значно підвищити стійкість до депресивного стану і нервових розладів.

Салат містить достатню кількість калію, який допомагає поліпшенню діяльності головного мозку і нормалізації обмінних процесів, в чому і полягає його безцінна користь. Включення салату фрізе у раціон харчування допоможе запобігти розвитку анемії, недуг серця і судин, алергічних, простудних захворювань через наявність у складі провітаміну А і аскорбінової кислоти.

Як замовити?

Ми приймаємо замовлення з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00

Поштоюdelivery@aquafarm.com.ua

За телефоном +38 (067) 642 75 87
(04571) 92-40-8

Через сайт Заповніть форму замовлення та дотримуйтесь інструкцій