Салат дуболистний

Ціна: 30 грн./шт.

Салат оакліф або дуболистний, таку таємничу назву отримав завдяки формі свого листя. В англійській мові oak означає дуб, а leaf, відповідно, лист. Вийшла назва «дубовий лист», або «дуболистний», саме так іноді і вимовляють ім'я оакліфа. Салат незвичайний не тільки ім'ям, а й зовнішнім виглядом - його листя дійсно найбільше схоже на листочки дуба, та й забарвлення має відповідне - зелені листочки, з коричнево-бордовою окантовкою.

Дуболистний - надзвичайно ніжний і водночас хрусткий салат. Листя оакліфа має вишуканий смак з тонкою горіховою ноткою.

Оакліф містить вітаміни Е, А, В1, В2, К, фолієву і аскорбінову кислоти. З мінеральних речовин у складі салату є магній, залізо, фосфор, натрій, калій і кальцій.

Дуболистний салат корисний для тонізації імунної та серцево-судинної системи. Збалансований склад підвищує стійкість до бактеріально-вірусних захворювань, запобігає інфекційним ураженням, підсилює імунітет і додає сил. Дієтологи стверджують, що листя салату коректує вуглеводно-жировий обмін і активує роботу кишечника, стабілізує тискт та прискорює метаболізм. Регулярне вживання салату покращує склад крові, приводить в норму показники цукру, холестерину. Висока концентрація інуліну сприяє нормалізації мікрофлори і відтоку важких металів.

Як замовити?

Ми приймаємо замовлення з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00

Поштоюdelivery@aquafarm.com.ua

За телефоном +38 (067) 642 75 87
(04571) 92-40-8

Через сайт Заповніть форму замовлення та дотримуйтесь інструкцій