16 вересня у місті Васильків відкрився перший магазин рибних делікатесів «AQUAFARM».

Церемонія відкриття пройшла за участю Його преосвященства протосинкела київської Архієпархії Владики Йосифа Міляна, Губернатора Київської області - Олександра Горгана та першого заступника голови міста Василькова - Володимира Володимировича Гурєєва.

На відкритті першого фірмового магазину «AQUAFARM» Його преосвященство протосинкел київської Архієпархії Владика Йосиф Мілян, звернувшись до присутніх, сказав: «Людина приходить у світ щоби його змінити. Насправді дуже важливим для особи, для народу, для держави є інвестиційний клімат. Є важливі інвестиції, а є надважливі. Наприклад, інвестиції великого інвестора Господа Бога у людське життя. Бог інвестує в людину, посилаючи їй дощ, сонце, харизми. Розвиває різні напрямки тої чи іншої людини. Ми повинні бути вдячними Богу та примножувати те, чим нас нагородив Господь Бог. Я абсолютно переконаний, що за моїми плечима інвестиція в Україну, крок до Європи».

Його преосвященство протосинкел київської Архієпархії Владика Йосиф Мілян


Це перший магазин рибних делікатесів «AQUAFARM» у місті Васильків. Асортимент складають: охолоджений кларієвий сом та тилапія «AQUAFARM», а також морепродукти. Є широкий вибір крафтових продуктів від українських виробників. Планується розширення асортименту. Особливістю магазину є те, що після забою риби минають лічені хвилини, і вона вже на вітрині магазину. Є власне виробництво: коптильня «AQUAFARM» створює справжні українські спеціалітети преміум-якості.

Губернатор Київської області Олександр Горган повідомив: «В цей непростий час, підприємств, які показують ріст і динаміку не так вже й багато. Це сигнал для всіх хто може має сумніви про те, що якщо ти маєш жагу, якщо в тебе є достатньо наснаги: «іди, бери і роби». Цей зразок я буду ставити в приклад усім. Бажаю компанії процвітання, наснаги творити нову Україну, дійсно великого росту великої справи, тому що ви несете людям щиру здорову поживу і я впевнений, що ця пожива буде для шлунку, а потім буде творити дива і живити душі. Бажаю рости і рости великими!»


Губернатор Київської області - Олександр Горган


Виконавчий директор Оксана Прокоса сказала: «Щиро раді Вас вітати на відкритті нашого магазину! Ми українські виробники рибної продукції, а саме кларієвого сома і тилапї. В нашому магазині ми представили як охлоджену так і копчену продукцію, а також представили виробників українських крафтових продуктів. Ми споіваємось, що наша праця і наші вкладення в це, реалізує ваші побажання і ви будете нашими постійними клієнтами. Кожна форма має мати своє духовне наповнення. Ми вирішили, що відкриття магазину має бути урочистим і бути змістовним. Дякуємо Його преосвященству протосинкелу київської Архієпархії Владиці Йосифу Міляну, а також представникам УГКЦ. Також хочу подякувати нашим працівникам, які щоденною працею роблять великий внесок в наш проект і розбудову нашої компанії. Ласкаво просимо у наш магазин.»


Виконавчий директор Оксана ПрокосаПрисутній на відкритті магазину Перший заступник міського голови міста Васильків з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимир Гуреев назвав відкриття нового магазину AQUAFARM прикладом історії успіху для інвесторів, ще одним, нехай невеликим, але кроком вперед у розвиток майбутнього нашої держави.

Перший заступник міського голови міста Васильків з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимир Гуреев